MENU  w  internecie
www.jedzenie.invito.pl » Gdańsk » pizzerie » TelePizza, Centrum 

TelePizza

ul. Stągiewna 6
Gdańsk, Centrum
tel. (0) 58 320-24-16

spis treści
###   2009.11.08
Chcę płacić kartą
W Telepizzy zamawiałem dość często, ponieważ mieszkam niedaleko. Dość kuszące są u nich zniżki 50%, bo normalna cena za pizze jest mocno wygórowana. Byli dość punktualni. Jakość pizz nie była rewelacyjna (szczególnie ostatnio się pogorszyła, mniej składników, śladowe ilości sera). Może źle nie smakowały, ale nie były takie kolorowe jak na reklamie. Ostatnia sytuacja mnie zbulwersowała. Niejednokrotnie znajdowałem ulotkę Telepizzy na klamce swojego mieszkania. Na samym dole jest tam wyraźnie napisane, że akceptują płatność kartą w dostawie i lokalu z czego zamierzałem skorzystać. Gdy dostawca przyjechał był bardzo zdziwiony, że chcę płacić kartą. W odpowiedzi pokazałem mu ów ulotkę, a on na to, że to jest niemożliwe, że nie będzie ze sobą woził terminalu. Powiedział, że się nie dogadamy i po prostu odjechał. Żadnych przeprosin, wyjaśnień ani żadnej pizzy... Na domiar tego wszystkiego przy zamawianiu dowiedziałem się, że minimalna wartość zamówienia to 21 zł + dowóz 2 zł o czym również nie ma żadnej wzmianki w ulotce.

Poziom świadczonych usług, jakość kuchni, smak dań, wystrój wnętrza - to ważne wskazówki dla innych użytkowników. Warto dzielić się opiniami. Liczy się każdy głos.

 
 Dopisz recenzję.
Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami serwisu.
 Temat:   
 Treść:   
 Podpis:   
 przepisz kod:   1207  ->    
 

-- INVITO.pl -- strony internetowe, aplikacje internetowe, serwisy informacyjne, serwery WWW -- informatyczna obsługa firm --

Strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu prawa handlowego.
Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
Copyright © 1998-2010 INVITO.pl